Lektor environmentálních výukových programů

Dohoda o provedení práce nebo Dohoda o pracovní činnosti - PEDAGOG VOLNÉHO ČASU VYKONÁVAJÍCÍ DÍLČÍ PEDAGOGICKOU ČINNOST (dle celkového množství hodin v kalendářním roce)

Žabka – centrum ekologické výchovy při SVČ Klubko nabízí řadu výukových programů, které jsou určeny pro děti v mateřských školkách, na základních školách i pro studenty středních škol. Cílem výukových programů je seznámit děti se základními zákonitostmi a vztahy v přírodě, s problematikou životního prostředí, globálními problémy a trvale udržitelným životem. Dalšími nabízenými tématy, jsou bezpečnost na ulici, dopravní výchova a první pomoc. Výukové programy jsou vedeny formou besed, diskusí, her s prvky výtvarných, hudebních či pohybových aktivit.

Programy jsou realizovány hlavně v dopoledních hodinách, dle objednávek škol, po celém Zlínském kraji.

Mzda - 120,- Kč/hod. hrubého. Mzda vyplácena dle množství hodin měsíčně nebo jednou za 2 měsíce, po zdanění (studenti a maminky na mateřské, popřípadě evidovaní na úřadu práce, jsou od daně osvobozeni).

V případě realizace programu mimo Staré Město nebo Uherské Hradiště, jsou hrazeny cestovní náklady.

VHODNÉ NAPŘ. PRO VŠ STUDENTY, KTEŘÍ BYDLÍ DOMA A NEMAJÍ PŘEDNÁŠKY NĚKTERÝ DEN V TÝDNU APOD., PŘÍPADNĚ MAMINKY NA RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ, LZE BÝT I V EVIDENCI NA ÚP, PŘI DODRŽENÍ ZÁKONNÝCH PODMÍNEK PRO PŘIVÝDĚLEK.

Požadavky:

• Výhodou pedagogické vzdělání nebo aktuální studium pedagogického oboru, není však podmínkou.
  • Další výhodou je zájem o přírodu a ekologii, přírodovědné vzdělání. Také není podmínkou, vše se dá pod dohledem našeho pracovníka naučit.
  • Samostatnost

Pokud se chcete dozvědět více o programech, podívat se s naším pracovníkem, jak takový program probíhá a co se od vás očekává, kontaktujte nás a rádi se s vámi potkáme.

KONTAKT:
e-mail: vz.zapletalova@gmail.com, cevzabka@klubkosm.cz