Vedoucí pravidelných zájmových kroužků

Dohoda o provedení práce, vypláceno 1x za 2 měsíce, po zdanění.

Mzda 110 - 150,- Kč/hod. hrubého - doba trvání kroužku + 2 hod. měsíčně na přípravu a zpracování měsíčního plánu a hodnocení. Částka za hodinu je řešena individuálně dle místa konání kroužku (zda je tam potřeba dojíždět apod.), počtu přihlášených dětí v kroužku, samostatnosti a aktivity pracovníka při zajištění kroužku, účasti na akcích a soutěžích apod. Sazba se může smluvně změnit/navýšit i během roku, hlavně u nových pracovníků, které nemáme vyzkoušené.

Požadavky

• Výhodou pedagogické vzdělání nebo kurz, není v prvním roce podmínkou, v případě zájmu, lze nabídnout vzdělávací kurz z nabídky, které nám chodí, za výhodné ceny pro střediska.
  • Vedení deníku kroužku – docházka + stručný popis obsahu lekce, jednou větou.
  • Na začátku pololetí vypracování hrubého plánu na pololetí – po měsících, stačí jedním bodem např. Prosinec, Výtvarný. kr. – vánoční dekorace, zlepšení práce s nůžkami apod. taneční – intenzivní dokončování tanečního vystoupení, vystoupení na vánoční besídce.
  • Na konci měsíce konkrétní popis na jednotlivé lekce na další měsíc – např. vánoční přání z vlnitého papíru, vypsat s jakým materiálem a pomůckami se bude pracovat, stačí vždy jednou, dvěma větami, aby bylo jasné, co budou dělat.
  • 1x měsíčně hodnocení měsíce – jednou větou… např. v říjnu se děti zdokonalili ve stříhání podle předkreslené předlohy, vyzkoušeli si práci s přírodními materiály. Nebo: V tanečním kroužku jsme se tento měsíc naučili 3 nové figury do připravované sestavy pro vystoupení…. Toto shrnutí a hodnocení, společně s plánem na další měsíc, budeme zasílat rodičům e-mailem, aby byli informováni o dění v kroužku.
  • 1x za 2 měsíce zaslání odpracovaných hodin mailem na SVČ Klubko.

VŠE VÁM SAMOZŘEJMĚ UKÁŽEME A VYSVĚTLÍME, NENÍ TO NIC NÁROČNÉHO.

K PŘIJETÍ DÁLE VYŽADUJEME AKTUÁLNÍ VÝPIS Z TRESTNÍHO REJSTŘÍKU A ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKU OD LÉKAŘE (POTŘEBNÝ FORMULÁŘ VÁM DODÁME).

V PŘÍPADĚ ZÁJMU U NÁS VÉST NĚKTERÝ Z KROUŽKŮ, NEBO NÁMĚTU NA KROUŽEK, KTERÝ BYCHOM MOHLI POD VAŠÍM VEDENÍM OTEVŘÍT, A JEŠTĚ JEJ V NABÍDCE NEMÁME, PIŠTE NEBO VOLEJTE, RÁDI SE S VÁMI SEZNÁMÍME A OSOBNĚ PROBEREME VŠE POTŘEBNÉ.

KONTAKT:
e-mail: reditel@klubkosm.cz
tel.: 725 995 176 – ředitelka Monika Havlásková
tel.: 725 502 297- linka SVČ, ostatní pracovníci
nebo v kontaktech přímo vyhledat vedoucí oddělení, dle zaměření